• Our fascinate is wood

Legal notice

  1. Wstęp Serwis internetowy ? strona internetowa PHU Konar (www.konar.net.pl) została udostępniona w celu prezentacji użytkownikom internetu informacji na temat produktów, historii firmy, informacji o drewnie, zastosowań, itd. Dane zawarte w tym serwisie są w miarę możliwości aktualizowane i dlatego też radzimy przeczytać uważnie poniższe uwagi, które pomogą w ich prawidłowej interpretacji.
  2. Brak zobowiązań handlowych pomiędzy stronami Serwis internetowy PHU Konar pozwala na zapoznanie się z ofertą i firmą Konar. Powyższe nie jest jednak równoznaczne z zobowiązaniami handlowymi, prawnymi czy w jakiejkolwiek innej formie i nie może powodować żadnych wzajemnych zobowiązań między użytkownikiem (odwiedzającym/przeglądającym) strony internetowej a PHU Konar.
  3. Potwierdzanie przez użytkownika/odwiedzającego stronę/przeglądającego stronę informacji zawartych na stronie. Serwis internetowy PHU Konar zawiera dane techniczne (wymiary), cennik, opis historii firmy, zdjęcia oraz inne (dodatkowe) informacje. Dane zawarte w tym serwisie są w miarę możliwości aktualizowane, ale mogą ulec zmianom. Wszelkie dane zawarte na niniejszych stronach internetowych mają charakter orientacyjny, poglądowy. PHU Konar w każdej chwili może wnieść zmiany do wszystkich treści prezentowanych na niniejszych stronach (www.konar.net.pl) z przyczyn technicznych, handlowych lub innych. Wszystkie informacje i treści zawarte w niniejszym serwisie internetowym wymagają ostatecznego potwierdzenia w PHU Konar.
  4. Dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne Wszelkie dane i treści zawarte na tej stronie mają charakter orientacyjny, poglądowy.
  5. Ochrona danych osobowych Dane osobowe pozyskane za pośrednictwem serwisu internetowego www.konar.net.pl, zostaną wykorzystane do kontaktu z przekazującym te dane oraz umieszczone w bazie danych PHU Konar z siedzibą w Skindzierzu nr 3, 16-140 Korycin. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych, związanych z działalnością gospodarczą PHU Konar. Zapewniamy Pani/Panu prawo wglądu i wnoszenia poprawek do Pani/Pana danych osobowych. Przekazanie danych osobowych jest jednocześnie zgodą na ich przetwarzanie i przechowywanie.
  6. Prawa autorskie Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały tekstowe, graficzne, zdjęciowe, filmowe, dźwiękowe oraz ich ułożenie w serwisie internetowym www.konar.net.pl są prawnie chronione i stanowią własność PHU Konar. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody PHU Konar są zabronione. Niektóre elementy graficzne serwisu internetowego PHU Konar są własnością podmiotów trzecich i są chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Niniejszy serwis internetowy jest własnością PHU Konar Dane kontaktowe PHU Konar:

PHU Konar
Skindzierz 3, 16-140 Korycin
tel. kom. +48 730 2 19 190
tel. +48 (085) 72 19 190
NIP: 545-000-12-26.