• NASZĄ PASJĄ JEST DREWNO

Aktualności

2018.02.08

Ruszyła produkcja PELLETU

Miło nam poinformować, iż rozpoczęliśmy produkcję i sprzedaż długo oczekiwanego pelletu drzewnego.

Więcej

2017.06.13

Nowy produkt – szalówka płaska świerkowa gr.14, szer.115 mm

Gotowa do ułożenia szalówka płaska. Wykonana z drewna świerkowego. Bardzo szeroki zakres zastosowań: elewacje zewnętrzne, ściany wewnętrzne, sufity, podsufitki, barierki itd. W pełni naturalna deska szalówkowa z litego drewna. Wzbudza wyjątkowe wrażenia estetyczne, na elewacji i ścianach. Szalówka nie posiada łączenia na długości przez pióro i wpust. Pakowana w paczki owinięte folią. Zastosowanie: elewacja

Więcej

2017.02.23

Nowy produkt – listwa wykończeniowa szerokości 110 mm

Asortyment produktów firmy Konar został rozszerzony o nową listwę wykończeniową w wymiarach gr. 15mm , szer. 110mm. Listwa ta charakteryzuje się klasycznym kształtem – płaskie lico z zaokrągloną krawędzią, dzięki temu jest możliwość zamontowania jej jako listwę przypodłogową jak również element obróbki drzwi, okien oraz naroży budynku.

Więcej

2016.11.24

PHU Konar członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego

Z przyjemnością informujemy, że uchwałą Rady Izby podjętą w dniu 11.04.br.  firma  pn. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „KONAR” Stasiełuk Wojciech została przyjęta w poczet członków Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego.

Więcej

2015.02.03

Dekoracyjne elementy

Oferta firmy Konar cały czas jest udoskonalana. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do sprzedaży kolejne produkty w postaci dekoracyjnych elementów konstrukcyjnych o długości do 12,5 metra z drewna litego.

Więcej
Załaduj więcej aktualności