• NASZĄ PASJĄ JEST DREWNO

O firmie

PHU „Konar” jest przedsiębiorstwem prywatnym z długimi doświadczeniami i tradycjami w produkcji i sprzedaży drewna budowlanego. Firma została założona i jest prowadzona przez Wojciecha Stasiełuka, który w 1992 roku uruchomił pierwsze urządzenia do produkcji elementów z drewna.

Siedziba firmy wraz z kompleksem produkcyjnym położona jest w miejscowości Skindzierz, 40 kilometrów na północ od Białegostoku (przy drodze krajowej nr 8, na odcinku: Białystok – Augustów). PHU „Konar” specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy drewna budowlano – konstrukcyjnego, niezbędnego w realizacji prawie każdej inwestycji budowlanej: domy z bala, krokwie, deski, łaty, elementy podporowe i nośne. Drugą grupą towarową, produkowaną i oferowaną przez „Konar” są doskonałe produkty dekoracyjno – wykończeniowe: szalówki, deski podłogowe, listwy wykończeniowe.

Podstawowym elementem polityki rynkowej firmy jest dbałość o stałą, optymalnie wysoką jakość oferowanych materiałów. PHU „Konar” stale współpracuje z dostawcami surowca z doskonałych polskich lasów z regionu Północno – Wschodniej Polski jak też pozyskuje surowce z najlepszych na świecie lasów na Syberii w Rosji. W PHU „Konar” funkcjonuje doskonały system nadzoru i weryfikacji surowców i gotowych produktów na każdym etapie ich powstawania. Wysokie kryteria jakościowe, charakteryzujące pozyskiwany do produkcji surowiec, doskonała jakość i precyzja obróbki, stała dbałość o wysoką sprawność techniczną parku maszynowego oraz jego systematyczne unowocześnianie, rygorystyczna ocena jakościowa gotowych produktów to tylko niektóre elementy Systemu Jakości Produkcji Konar. Takie działanie jest możliwe również dzięki doskonałym możliwościom techniczno – organizacyjnym przedsiębiorstwa:

Doskonałą ofertę i wysoką sprawność techniczno – organizacyjną firmy Konar tworzą niepowtarzalni ludzie, z bardzo dużym doświadczeniem, kwalifikacjami i wiedzą specjalistyczną. Dodatkowym potwierdzeniem doskonałości i konkurencyjności produktów przedsiębiorstwa jest ponad szesnastoletnia tradycja PHU Konar w produkcji drewna budowlanego oraz długoletnia współpraca z odbiorcami z tak wymagających i konkurencyjnych rynków jak Holandia, Niemcy, USA.

Drewno. To bardzo dobry wybór. Zespół PHU KONAR.

 

POSIADAMY CERTYFIKAT FSC ®